VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы VIPCARD.VN.UA - Дисконтный клуб SVADBA.VN.UA - Все для проведения свадьбы в Виннице VIPDOM.VN.UA - Винницкий строительный портал  
   
   
 
VIP.VN.UA - Только лучшие заведения Винницы
English   Русский
       
  НОВОСТИ  
  НОВОГОДНЯЯ НОЧЬ ВИННИЦЕ 2019 ВИННИЦЫ  
  АФИША  
  РЕСТОРАНЫ  
  КАФЕ И БАРЫ  
  ПИЦЦЕРИИ  
  ПАБЫ, ПИВНЫЕ  
  НОЧНЫЕ КЛУБЫ  
  КАРАОКЕ КЛУБЫ  
  КАЛЬЯННЫЕ  
  ДОСТАВКА ЕДЫ  
  КЕЙТЕРИНГ  
  САУНЫ  
  ДОСТАВКА ВОДЫ  
  САЛОНЫ КРАСОТЫ, ОЗДОРОВИТЕЛЬНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ГОСТИНИЦЫ  
  БИЛЬЯРД И БОУЛИНГ  
  СПОРТИВНЫЕ КОМПЛЕКСЫ  
  ЛЕДОВЫЕ КОМПЛЕКСЫ, РОЛЛЕРДРОМЫ  
  АЛЬТЕРНАТИВНЫЙ ОТДЫХ  
  КИНОТЕАТРЫ  
  ОТДЫХ С ДЕТЬМИ  
  ТОРГОВО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ЦЕНТРЫ  
  КОНФЕРЕНЦ ЗАЛЫ  
  ОТДЫХ ЗА ГОРОДОМ  
  СЕРТИФИКАТЫ, ПОДАРКИ  
  ТАКСИ  
  HORECA  
  ИНТЕРВЬЮ  
       
       
  ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТИ ВИННИЦЫ  
  ФОНТАН РОШЕН В ВИННИЦЕ  
  ДЕНЬ 8 МАРТА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2018  
  ДЕНЬ СВ?ТОГО ВАЛЕНТИНА В ВИННИЦЕ 2019  
  НАШИ ПАРТНЕРЫ  
  КАК ВСТРЕТИТЬ НОВЫЙ ГОД 2019 В ВИННИЦЕ ?  
  О ПОРТАЛЕ  
  КОНТАКТЫ  
  КАРТА САЙТА  
       
ПОИСК ПО САЙТУ
НОВОЕ ЗАВЕДЕНИЕ
Новогодняя ночь Виннице 2019 Винницы
Не знаете, где с друзьями, встретить весело Новый 2020 год? С радостью поможем! Ресторан «Шанхай»
Не знаете, где с друзьями, встретить весело Новый 2020 год? С радостью поможем!  Ресторан «Шанхай»

  Не знаете, где с друзьями, встретить весело Новый 2020...

ЗАВЕДЕНИЕ НЕДЕЛИ
Караоке клубы
AURA LOUNGE & KARAOKE
 
Не знаете, где с друзьями, встретить весело Новый 2020 год? С радостью поможем!  Ресторан «Шанхай»

  AURA Lounge & Karaoke - концептуально новый...

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький Подільський зоопарк  •  Альтернативный отдых Винницы  •  Информация

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ИНФОРМАЦИЯ  |  КОММЕНТАРИИ
 

 Подільського зоопарку, восьмого – наймолодшого в Україні,  розпочинається у 2005-му році. Це була ідея тогочасного керівництва Вінницького обласного комунального підприємства «Агроліс», у підпорядкування котрого був зоологічний розплідник мисливських тварин. Їх розводили з метою подальшого розселення у мисливських господарствах краю.
  За кілька років на території розплідника було збудовано зручні вольєри і заселено тварин, котрими поділились з вінниччанами звіринці Києва, Рівного та міста Мена, що на Чернігівщині. Новий заклад отримав і нове завдання: працювати над відтворенням видів тварин, яких поменшало у природному довкіллі Вінниччини, зберігати і відтворювати рідкісні види, занесені до Червоної книги. З часом функції зоопарку поповнились  проведенням навчально-виховної та культурно-освітньої роботи серед школярів і молоді, сприяння змістовному відпочинку городян.
  Сьогодні Подільський зоопарк має на своїй території дитячі ігрові майданчики, зелені куточки, удосконалює свою інфраструктуру, відтворює фрагменти природного середовища, у якому мешкають звірі та птахи, прикрашає територію скульптурними зображеннями тощо.
  Значна увага колективу Подільського зоопарку приділяється будівництву спеціальних вольєрів – зимівників, адже живуть тут тварини, що походять з різних кліматичних зон. Просторий вольєр мають і птахи Подільського зоопарку. А водоплаваючі мають ще й басейн.Птахи-хижаки: орли, соколи, сипи мають у своєму вольєрі макети веж, з яких споглядають за навколишньою метушнею зоопарку.
  У недалекому майбутньому планується будівництво під відкритим небом великого медвежого містечка. Протягом кількох останніх років поповнення з’являлося в родинах американських бізонів, оленів, диких свиней, камерунських овець, європейських зубрів, гімалайських ведмедів.
  Чисельність мешканців Подільського зоопарку не постійна. Станом на 2017-й рік тут утримувалось 111 голів тварин та 105 голів птахів. Всього – понад 60 видів. Тут є  зубри, верблюди,  антилопи, олені благородні і плямисті, ведмеді бурі та гімалайські, мавпи, вовки, коні, косулі, поні, лами, муфлони, альпаки, камерунські кози, вівці, кулани, дикі свині, дикобрази, вепри, косулі, вовки і лисиці, орли, лами, альпаки, беркути, білоголові сипи, фазани, страуси, павичі, цесарки, рідкісні породи голубів.
  Зоопарк постійно поповнюється новими тваринами і птахами. Одних купують, інших вимінюють на приплід. Деяких диких тварин і птахів, які потрапили у біду, доставляють сюди небайдужі мешканці області.
  До речі, усі мешканці Подільського зоопарку перебувають під постійним ветеринарним наглядом.
Його здійснює директор закладу Євген Ткачик, перша освіта якого – ветеринарний лікар. Іноді йому доводиться і оперувати своїх підопічних. Для цього в зоопарку обладнано спеціальне приміщення. Тут, наприклад, оперували птахів, що втратили крило, тварин, які отримали пошкодження кінцівок. А одного разу самцю косулі виготовили протез передньої кінцівки, з яким він прожив у зоопарку ще 2 роки.
Для годівлі наших птахів і звірів колектив закладу заготовляє сіно, кормові культури, вирощує тварин  на м’ясо хижим тваринам і птахам. Допомагають нам і спонсори – компанії «Метро», «Рошен» і інші, котрі безкоштовно надають овочі та фрукти для годівлі звірів.
Подільський зоопарк надає добродійну допомогу певним категоріям відвідувачів. Зокрема, безкоштовно ознайомитись з нашою експозицією, при пред’явленні відповідного посвідчення, можуть діти-сироти та бійців, що загинули в зоні АТО.

2015 року зоопарк вступив до Асоціації зоопарків та акваріумів України. Це дає можливість обмінюватись з колегами інформацією, купувати тварин, чи обмінюватись цінними видами, відслідковувати родовід тварин, що сприятиме покращенню їхнього здоров’я.

Зоопарк для міських жителів є вікном у живу природу, культурно-просвітницьким інструментом.
Ми пропонуємо навчальним закладам проводити на території Подільського зоопарку заняття з природничих дисциплін, дошкільним закладам – знайомство з навколишнім світом, мамам з малятами – спокійне місце прогулянок.

Тож, чекаємо на вас у Подільському зоопарку – місці зустрічі добрих і щасливих людей.

ДОВІДКА

У Подільському зоопарку мешкає понад 220 тварин.

Понад 110 ссавців 38 видів:
парнокопитних 19 видів, 63 екземпляри;
копитних 4 види, 7 екземплярів;
мозоленогих 3 види, 6 ексземплярів;
хижаків 6 видів, 17 екземплярів;
гризунів 3 види, 12 екземплярів;
приматів 3 види, 6 екземплярів.
Понад 100 птахів 25 видів. З них 7 екземплярів хижаків 5 видів.
P.S. Кількість голів тварин є величиною не постійною і подається окр

 

 

 

 

        ТЕЛ

НАША АДРЕСА: ВІННИЦЯ, ВУЛ. С.ЗУЛІНСЬКОГО, 9.

ТЕЛ. (0432) 61-92-55; (097) 40-48-919

 

 

 

. (0432) 61-92-55; (097) 40-48-919

 
Общая оценка: Отлично     Общий рейтинг: 5 баллов     Общее число голосов: 1

Отлично

Ваша оценка:
Информация

 афиша винниці

 

 

 

 
   
 
рестораны  |  афиша  |  кафе и бары  | кетринг |  ночные клубы  | сауны |  бильярдные И боулинг  |  спортивные комплексы  |  гостинницы  |  кинотеатры
 
  RSS канал

Все права на материалы, включая фото, видео и аудио, находящиеся на сайте "VIP.VN.UA", охраняются в соответствии с законодательством Украины,
в том числе, об авторском праве и смежных правах. Использование материалов сайта допускается только с разрешения "VIP.VN.UA". При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на "VIP.VN.UA" обязательна.

Allur Web Studio